La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

0

Co myślicie o Hakimim ? Nadawałby się na PO czy to raczej bardziej wahadło i w defensywie niekoniecznie ?

2

@DonVincenzo Dla mnie jest kozakiem :) chciałbym go w Barcy na PO ale on jest nie do wyjęcia :/

2

@Lionel_Messi10 przed okienkiem Christensen, Kessie, Lewy, Kounde, Raphinha też mieli być poza naszym zasięgiem, on Alemany we trust, a przecież jeszcze za chwilę Alonso i Bernardo. Tam w Paryżu coś czuję że powoli już te Nasery mają dość, może by puścili.

0

@DonVincenzo Wiem wiem ale jestem pewny ze Szejk go nie puści, jest ważnym elementem PSG :)

0

@DonVincenzo szejku za karę catalonie wykupi;)

1

@DonVincenzo nadawalby sie ale jest nie do wyjecia want obecnie. PSG zaplacilo rok temu za niego - bodajze ok 70 mln EUR i sie sprawdzil w tamtym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?