La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

0

Rosjanie, to znaczy Konfederacja donosi że pisiory planują kupić kolejne 25 milionów dawek szczepionek na covid XD


0

@jedrek7000 jeśli będzie aktualizacja, wezmę nie wiem jak u innych u mie się sprawdziła.Na pewno osoby od 45 wzwyż piwinny się szczepić.

1

@Borneo Powinny, na głowę :D

0

@jedrek7000 nie wiem chłopcze ile masz lat ale większość starszych osób ma choroby wspoistniejące i covid może znacznie pofarszyć stan zwłaszcza że atakuje podstawowy organ odychania czyli płuca.A z wiekiem po 40 wszystko się za zyna w mniejszym vądź wiekszy m stopniu sypać jak dojdzuesz do tego wieku zrozumiesz.Dlatego dla tych ludzi to ważne.Co do mnie sprawa prosta bez szxzepionki byłem ciężko chory w szpitalu z zajętymi 20% plucami w stanie gdzue nue wyobrazalbym sobie mieć raka.Potem od kiedy raz w roku się szczepiłem nie byłem chory na nic.Bajki ruskich troli mnie średnio interesują.Jak coś dziala to nie widzę powodu tego zmieniać.

0

@Borneo No też słyszałem że 200 tysięcy osób chorych na raka czekały w kolejkach bo szpitale były zamknięte :D Trzymaj moją dawkę bracie będziesz nieśmiertelny :D

0

@jedrek7000 wiesz wszystko jest kwestia własnych doświadczeń.Spŕdziłem miesiąc w szpitalu i od kwietnia do września fizycznie dochodziłem do siebie. Kłopty ze snem a wcześniej nie miałem takich rzeczy trwały do lutego nastepnego roku.Też byłem przemęcxony choc moglo się to wiązać ze snem.Nie mam generalnie problemu ze szczepionkami bo też odczulanie co jest szczepiinka dobrze działalo( alergia na trawy)Nie miałem z tym problemu.Na grypę szczepi się raz do roku i też nie było problemu aby w takim cyklu się szczepić.Byłem w 20 pierwszych na covid i od tamtefo czasu nie byłem nawet przeziembiony co zdazało mi zię raz w rokuMoze to wynika ze zwykłej dezynfekcji rąk bo to zostawiłem i nie trace ba jesieni miesiaca na przeziembienie.Tak czy siak to działa nie ma sensu tego zmieniać.Twoja dawka mi nie potrzebna.Szczepuenia raz na rok są ok to duzy luksus.Gdybyś się odczulał szczepuenie jest raz na 1, 5 miesiąca.TlPrzez 5 latTo szczepuenie raz na rok to luksus Nie mam z tym zadnycg probkemów.Na grypę aktualizują raz na rok na covid ta szczepiinka jest na 2019r nie bata aby była skuteczna jak na pierwsza wersje.Dkatego spodziewam się ze ocheona się mocno wydłuży.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?