- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 954 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 954 Culés
2
Ślub w markecie i zakupy przez rok za darmo? :p
"Darmowe zakupy przez rok? To brzmi jak marzenie. Dzięki sieci Aldi można je spełnić. Oferuje ona taki przywilej parze, która weźmie ślub w ich sklepie w USA. Firma deklaruje również pokrycie kosztów ceremonii. Ma ją przeprowadzić jeden z pracowników.Ślub miałby się odbyć w Aldi Insights Center. To modelowy sklep firmy w jej amerykańskiej siedzibie w Batavia w stanie Illinois. Firma zapewnia, że wnętrze marketu zostanie odpowiednio zaaranżowane na potrzeby tego wyjątkowego wydarzeniaNiemiecka sieć sklepów deklaruje pokrycie kosztów zakwaterowania, podróży, fryzury, makijażu, fotografa, upominków ślubnych, a także przyjęcia dla 50 osób. Aldi jest również gotowe zapewnić jedzenie i napoje na przyjęcie weselne.Jeżeli chodzi o darmowe zakupy, to miałyby się one odbywać przez rok. Tutaj zawarto jednak mały haczyk w postaci limitu - 5000 dolarów."
o2.pl
Ślub w supermarkecie? Zgodzilibyście się na to? :p
@Kgorecki2500 @michal26 @Barca1992 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@tomek8756 5k$ dziennie, czy ogólnie?
0
@tomek8756 Dobrze, że nie u nas bo by USC nie wyrobił xD
0
@HighestInTheRoom pewnie ogólnie. To wychodzi 13,7 dolara na dzień, ale zakupów codziennie też nie robisz czyli tak prawie 30 dolarów co zakupy możesz wydać.
0
@HighestInTheRoom Chyba ogólnie,w artykule nie rozwinęli tej kwestii
0
@tomek8756 Nie no. Jakąś godność tam mam xD
0
@Kgorecki2500 No ale co w tym złego. :D
0
@tomek8756 dzisiaj ślub, bonus zgarnięty, jutro rozwód, prosta matematyka
0
@MesQueUnClub96 Że jednak chciałbym aby ten jeden z najważniejszych dni w życiu miał swój klimat a nie organizować go jakimś Lidlu ;) (Tak, widziałem, że wspomniana w tekście jest mazwa sklepu)
1
@Kgorecki2500 -Mamo,tato gdzie braliście ślub?
-W Aldim
-Że co?!
:)
Plus,że pokrywają koszty wesela,bo to nie są tanie rzeczy...ale sam nie wiem:)
1
@MesQueUnClub96 @tomek8756Eee to w takim razie, nie robi to już takiego wrażenia jak w tym clickbaitowym tytule, ale pewnie ktoś się skusi.
@Luciano99 Zabukowałeś już bilety, dla siebie i Krystyny do słonecznego Illinois ^^?
1
@HighestInTheRoom Jowity*