La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

7

Ktoś tu ostatnio pisał o powodzi w '97 zapraszam Was do tego nostalgicznego materiału, gdy w radiu królowala Jenny.



A tu jeszcze dodatek z komentarzy autora.

"Zapomniałem dodać jedną informację w materiale. Chcąc by materiał nie brzmiał jednostronnie przed i w trakcje jego realizacji poprosiliśmy (mailowo i smsowo) o wypowiedź następujące osoby: Aleksander Kwaśniewski (ówczesny prezydent), Włodzimierz Cimoszewicz (ówczesny premier), Leszek Miller (ówczesny minister spraw wewnętrznych i administracji). Żadna z tych osób nie zdecydowała się na udzielenie wypowiedzi w tym temacie.''

1

@koksik2700 Taktyczny

1

@koksik2700 Oglądałem wczoraj w pracy. Kurde, mieszkałem we Wrocławiu i o powodzi coś tam się mówiło, coś tam się słyszało też od rodziców i dziadków ale nie byłem świadom ogromu tragedii. Mówiło się, powódź 1997 roku we Wrocławiu. A Wrocław to małe miki w porównaniu z tym co się działo wcześniej... Masakra

0

@koksik2700 taktyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?