La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

1

Hurkacz pófinał singla i pófinał debla, niezły wynik.

3

@takisobiektos I w mediach cisza. Tzn, gdzieś coś ze wygrał, koniec. Tu zreszta też bez echa. Iga po każdym wygranym jakby conajmniej Us Open pocisnęła, przegrywa na bardzo wczesnym etapie 3 turniej, cisza. Taka ciekawostka, mam nadzieje ze Iga wskoczy na lepszy poziom.

3

@tbas Hurkacz jest strasznie niedoceniany u nas w kraju, a wrecz w niektorych przypadkach hejtowany. A jest aktualnie top10 w męskim tenisie. A poziomu męskiego i damskiego tenisa nie ma co porównywać.

2

@takisobiektos Wygrał ostatnio z Djoko, wygrał z Kyrgiosem, jest top 10. Tak może nie jest to 1-ka jak Iga, ale on gra w czasach gdzie w męskim tenisie są kozacy. Iga kogo ma za rywalki w TOP 10? Oczywiście to czysta teoria, a nie hejt, ale Iga w czasach Radwanskiej była by na podobnym poziomie co Radwańska

konto usunięte

0

@takisobiektos Łe ale Dziurkacz się skończył bo przegrał 5-setówkę mając problemy żołądkowe

Do tego z zawodnikiem z najwyższym rankingiem który był nierozstawiony

1

@MesQueUnClub96 A poteżny Kyrgios sie po nim przejdzie :D

konto usunięte

0

@takisobiektos 30 minut i będzie po meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas Kiedy Hurkacz wygrał z Djoko?

1

@Barcanajlepszyteam Masz racje pomyliłem, z 1-nka wygrał ale Medvedevem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?