La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

4

To fajny Milan przegrywa w 2 minucie XD
@HighestInTheRoom @Kondziubarca @Lionel_Messi10

2

@Kgorecki2500 A Monaczko na 1:1 :D
Jeszcze 1 bramka w tym meczu i jest gicior

1

@Kgorecki2500 Nie stawiałem ich bo ciągle ich pewny nie jestem mimo że są mistrzami xD ale raczej wygrają no ale początek mocny ;p

2

@HighestInTheRoom Spoko, mają jeszcze cały mecz :P
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 Z Vicenzą też przegrywali od 1 minuty ( wiem, presezon i nie ta klasa rywala) i skończyło się na 1-6 dla Milanu :P

1

@Kgorecki2500 Właśnie widze a na jednym kuponie mam 2 bramki Milanu :/

1

@Lionel_Messi10 To dobrze dla ciebie że stracili, mają większą motywację bo muszą odrabiać.

2

@Roobo Tylko, jeszcze muszą to odrobić ;) Na teraz to jestem nastawiony, że mecz się skończy 0-1 ;)

1

@Roobo Dokładnie :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?