La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

3

Dopóki amigosi typu Alba, Busi, Eryczek nasz kochany będą grać to będziemy się tylko w Europie kompromitować. Szliśmy już w dobrą stronę z Araujo na stoperze to został wypchnięty na bok żeby mogło grać dwóch jaśków. Jeszcze tylko do tego brakuje Ferrana żeby podbić trochę więcej przeciętności jeszcze

13

@Ronnie1992 odkleiło ci się coś z tym Eryczkiem

2

@Ronnie1992 Eryk amigosem?

0

@czółkovsky
@Sau_Ron poczytaj jego archiwalne komentarze. A nwet tą dyskusję:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12078222#comment-12078222

konto usunięte

0

@Sau_Ron yup, Xavi ma do niego jakaś niezrozumiala słabość

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@Ronnie1992 Eryczek akurat to dobry mecz zagrał. Nie popełnił żadnego błędu.

0

@Ronnie1992 A po polsku?

0

@Ronnie1992 A jak ocenisz mecz wielkiej przyszłej gwiazdy Gavi np? vs Eryczek?

konto usunięte

0

@tbas dzisiaj zagrał przeciętnie, ale pokazywał w wielu spotkaniach wielki talent, także w repce, a Eryczek jedyne co pokazywał to drogę do swojej bramki rywalom przez cały poprzedni sezon

0

@Ronnie1992 Aha, dziękuję. W ch.. merytoryki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?