- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 573 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 573 Culés
2
U Xaviego od wiosny poraża kompletny brak pomysłu na grę zespołową. Poczekam do 5 kolejki, ponieważ może chłopcy mają ciężkie nogi po okresie przygotowawczym, ale jeśli przez kolejne 5 tygodni zobaczę, że powiela się schemat, w którym grupa piłkarzy technicznych, obdarzonych wyobraźnią i pierwiastkiem magicznym będzie grała tak szablonowo a wręcz prymitywnie, to zaczynam tę samą kampanię co Koemanem, tyle, że Koemana zwalniałem już po jego zatrudnieniu.
Pytanie o to czy Xavi się nadaje zadawałem przed sezonem jako kluczowe, bo skład z pewnością jest jakościowy. A szkoda byłoby ponieść takie straty, których odrobienie byłoby potem niemożliwe. Niestety, wczorajszy mecz był powtórką z tego widzieliśmy w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu, ale o zgrozo, ze świetnym składem.
Jestem dość przygnębiony i przedsezonowy niepokój co do naszego trenera ugruntował się
1
@Comentateiro Tylko, że w poprzednim sezonie pokazali, że potrafią. Efekt nowej miotły podziałał. Potem zrzucono spadek formy na zmęczenie i przygotowanie do sezonu.
1
@Comentateiro Mnie takze rozbraja brak stylu i pomysl na gre rodem z ligi angielskiej… 30 lat temu.
1
@Comentateiro casus Lamparda. Pierwszy sezon ogrywał młodych i można było dać mu czas. W lecie dostał transfery jakie chciał i w klubie wytrzymał do zimy
0
@Comentateiro Stylu i jakiejś większeja jakości ewidentnie brak, ale z tym brakiem pomysłu to trochę przesada, gdy tworzysz tyle sytuacji to chyba one nie biorą się z powietrza, pomysł jest tego zalążkiem. Oczywiście nie twierdzę, że to jakieś genialne pomysły.