- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
0
Widzę że mnóstwo osób gada o zniszczeniu taktycznym Xaviego przez trenera Rayo.
Pewnie naoglądali się po meczu Tomka Cwiąkały który jest dziennikarzem jednym lepszych w Polsce ale analitykiem gry jest cienkim, często jego prognozy są nietrafione i lubi powtarzać na okrągło te same rzeczy.
Co do meczu to żadna taktyka tu nie zawiodła, tylko piłkarze byli bardzo niechlujni, notowali mnóstwo strat i niecelnych podań, taktyką się tego nie zmieni. Mimo tej niedokładności i tak stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji i oddawaliśmy dużo strzałów.
Myślę że chłopaki byli bardzo spięci a nogi po okresie przygotowawczym mają ciężkie bo nie było tej lekkości.
Będzie dobrze.
1
@Roobo Rayo dobrze odcięło środek w pierwszej połowie, Xavi to poprawił lekko Pedrim podłączającym się wyżej, ale nie poprawił jakości gry z piłką przez co ciężko było, aby pomocnicy tworzyli sytuacje, w drugiej poprawił za to tworzenie sytuacji zdjęciem Gaviego szanse na stworzenie po podaniach z bocznych stref do środka, ponieważ Frenkie ze swoim świetnym odnajdywaniem wolnych przestrzenii do zaatakowania mógł dać dużo. Chyba nie miał pomysłu jak zaangażować bardziej środek pola w kreacje, więc postawił na proste środki i potem wszedł Kessie za Pedriego.
0
@Rewolucja123 Środek nie funkcjonował tak jak trzeba ale stwarzaliśmy sobie przewagę na skrzydłach, Dembele i Raphinhia co chwilę mieli sytuację jeden na jeden, wygrywali te pojedynki często tylko później podanie czy strzał były bardzo słabe.Dembele znacznie lepiej od Raphinhii zagrał, kilka bardzo fajnych piłek wyłożył kolegom.