La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

konto usunięte

0

FdJ-Pedri-Bernardo? Przyszłościowo spoko jakby de Jong się w końcu obudził ze śpiączki.

4

@Emhyr Żaden z wymienionych nie jest wystarczająco dobry na pozycje defensywnego pomocnika.

1

@Emhyr A że FDJ na pozycji Busiego, na której to już był wystawiany i wyglądał jeszcze gorzej niż pozycję wyżej ?

konto usunięte

0

@PatrykBarca Nie wiem. Jeśli się zapiera i nie chce odejść to chyba lepiej go wystawiać niż Pjanicia jak odejdzie Busquets

konto usunięte

0

@Emhyr ja bym spróbował Garcie ustawić na defensywnym pomocniku

0

@Explode Garcia się nie nadaje. Na tej pozycji. Słaby technicznie, umiejacy wprowadzić piłkę z obrony. Ale ma problem z upilnowaniem jednego gracza w obronie. A wyżej trzeba skanowac cała przestrzeń i mieć oczy dookoła głowy. Idealny były Rodri jak mu się już znudzi City...

0

@Emhyr Trzeba by trochę zmienić system. De Jong fajnie wyglądał w reprezentacji ale miał drugiego zawodnika obok siebie . Sam jest za mało odpowiedzialny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?