La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

1

Najbardziej w naszej kochanej La Lidze denerwuje mnie kradnięcie czasu przez piłkarzy. No po prostu jak patrzę na tych typów, co przewracają się od wiatru, a potem leżą 1-2minuty, to aż mnie ściska w środku. O bramkarzach nie wspomnę, bo tu to już należy się jakaś nagroda "Złodzieja Czasu". Wiem, że jest to zjawisko powszechne we wszystkich ligach, ale u nas jest to po prostu najbardziej widoczne.
Jak widzę, że nasz piłkarz "sfauluje" zawodnika np. takiego Cadizu, to już wiem, że gra będzie wznowiona za 2 minuty.
Wczoraj bramkarz Rayo powinien już wcześniej zostać ukarany żółtą kartką, ale tak się stało, że dopiero po 554545 razie przedłużania wznowienia gry, sędzia pokazał mu kartonik.
Nie wiem czy tak jest, ale mam wrażenie, że bramkarze mają wywalone na tych sędziów w tym aspekcie, bo z tyłu głowy przeczuwają, że sędzia nie pokaże im drugiego kartonika za przedłużanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?