La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

0

Szybko następuje weryfikacja i przypomnienie sobie problemów widocznych już wcześniej. Pedri i Gavi to dzieciaki i nie zawsze grają równo i efektywnie. A przyjdą jeszcze mecze z naprawdę trudnymi rywalami.
Przepełniona wielce pomoc jednak nie jest aż taka przepełniona.
Dodatkowo Kessie pokazał jakąś podejrzaną nonszalancję w swojej grze, jakby juniorem jakimś był, żeby się nie okazało, że nie dojeżdża głową.

0

@RosjaninBut Pedri gra świetnie. Gavi znika w konfiguracji z Pedrim. Jak grają razem gorzej to wygląda

0

@tbas Bywały mecze w których Pedri i Ansu mieli problemy z powodu wieku i braku siły fizycznej. To są nadal dzieciaki i czasem rzeczywistość na boisku może ich lekko przytłamsić. Gavi jest typowy walczak i chyba mniej go ten problem dotyczy, chociaż może mu się czasem głowa zagotować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?