La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

konto usunięte

1

Jakby ktoś chciał poklepać Fifę 22 najlepiej sezon współpracy to podawać Nicki będę zapraszał xD
Xbox Ps5

konto usunięte

1

@PanAgenda2030
Ps5 - RustCohle_93

1

@PanAgenda2030
draxidox

konto usunięte

0

@draxidox ty jaka platforma

konto usunięte

0

@Rust_Cohle poszło zapro

0

@Rust_Cohle ps5 oczywiście, wysłałem zaproszenie

konto usunięte

1

@draxidox @PanAgenda2030 ok, ale ja gram wieczorami głównie po 20 jak już córka leży w łóżeczku no i czasem w weekendy między 12-16

konto usunięte

0

@PanAgenda2030 mam tylko zapro od @draxidox .
Wyślij jeszcze raz ok

1

@Rust_Cohle
Też głównie wieczory ^^

konto usunięte

0

@PanAgenda2030 albo nick podaj swój

1

@Rust_Cohle @PanAgenda2030
Jakby któryś chciał to dzisiaj 21-22 mogę pyknąć kilka meczyków współpracy.
Chyba, że jesteście plackami to 1 xD.

konto usunięte

2

@draxidox
No ja jakimś kozakiem nie jestem i też miałem przerwę od gry online.
Zobaczymy. Możemy na przetarcie 1vs1 zagrac

1

@Rust_Cohle
Nie chce Cię upokarzać byś potem miał dłuższą przerwę z fifą, także proponuje czystą współpracę xD

1

@Rust_Cohle
A tak na serio, to jestem plackiem grającym w karierę i sezony dochodząc do 3-4 ligi.

konto usunięte

1

@draxidox to podobny poziom

konto usunięte

0

@Rust_Cohle JackBtm93 ja platforma Xbox to chyba tylko w grze mogę zapraszać z tego co widzę

konto usunięte

2

@draxidox ja też kozakiem nie jestem choć jak gram przez neta sezony to najgorszy nie jestem hahah xD

1

@PanAgenda2030
Ale współpracy chyba nie można na crossplayu.

konto usunięte

0

@PanAgenda2030 ale ja na ps5 mam konto a nie na xbox

konto usunięte

0

@draxidox oszuści xD kurcze jak tak to lipa to zostaje 1na1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?