- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
6
Liverpool Kloppa to dla mnie zagadka. Z jednej strony potrafią imponować grą, agresją na boisku etc., a z drugiej strony praktycznie nic nie zdobywają, bo w parę lat 1 LM i 1 mistrzostwo to trochę mało jak na drużynę, która non stop zachwyca media i wielu ludzi.
Dla mnie PR większy niż ich rzeczywiste poczynania na boisku. Już City Pepa Guardioli lepiej w tym wszystkim wychodzi. Ale to Pepa się wyśmiewa, bo LM...
2
@macio_944 Tylko przegrywali mistrzostwo o 1 punkt bodajże dwa razy z City i dwa razy z Realem w finale LM byli
7
@Medium Futbol podobno pamięta zwycięzców... szkoda tylko, że to zależy z której perspektywy patrzymy. Bo np. wicemistrzostwa świata Messiego praktycznie nikt nie pamięta, a idąc tym tokiem myślenia to b. duże osiągnięcie.
2
@macio_944 Mimo wszystko Pep przez 10 lat nie może zdobyć LM a prowadzi topowe kluby z dobrym budżetem.To trzeba Macio wypominać.
0
@macio_944 Jak nikt nie pamiętam jak każdy pamięta, kto ma więcej niż 16 lat xD Zobacz gdzie był Liverpool przed Kloppem, co roku sie liczą o wszystko, zwykle brednie
3
@macio_944 Trzeba też przyznać, że Liverpool Kloppa był kilka razy o krok od dużych trofeów. PR mają duży i wydaje się jakby nie wiadomo ile wygrali, ale i tak Klopp wprowadził Live na bardzo wysoki poziom. Kiedyś mogli jedynie pomarzyć, by być w walce o wszystko.
Co do Guardioli, to się zgadzam. Również jego postać wyniosła City na dużo wyższy poziom. Można nawet posunąć się do stwierdzenia, że nieco dominują w Premier League. 4 mistrzostwa ligi w ostatnich 5 latach, to jest wg. mnie kapitalny wynik, ale niektórym kompletnie przysłaniają to niepowodzenia w LM.
Jednego jestem pewny, i Klopp, i Guardiola to są obecnie tak ważne postaci dla tych klubów, że gdy odejdą to dopiero wszyscy zobaczą jak byli ważni. Myślę, że i City, i Liverpool wtedy nieco zejdą z poziomu, nie wiem jak bardzo. Zachowując wszelkie proporcje, to ci dwaj trenerzy są tak ważni dla swoich zespołów, jak Ferguson był dla United chociażby. Chodzi mi o to, że bardzo trudno zastąpić wybitne jednostki i wtedy przychodzą słabsze lata.
1
@BaroPodertos "PR mają duży i wydaje się jakby nie wiadomo ile wygrali, ale i tak Klopp wprowadził Live na bardzo wysoki poziom."
W punkt, właśnie o to mi chodzi.
0
@macio_944
"Dla mnie PR większy niż ich rzeczywiste poczynania na boisku"
dobrze ,ze jest ktos na tej stronie, kto w koncu to zauwazyl.Piekne podsumowanie