La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

5

Raport MLS:
New York Red Bulls - Orlando City 0:1. Patryk Klimala 77 minut a Luquinhas (Legia) cały mecz u gospodarzy, natomiast u gości Pato zagrał połówkę.

Toronto FC - Portland Timbers 3:1. Toronto po transferach kontynuuje swój marsz w górę tabeli. Lorenzo Insigne z golem, to samo Federico Bernardeschi, w składzie również Jesus Jimenez (Górnik) oraz Domenico Criscito (Genoa). W Portland Jaro Niezgoda zagrał nieco ponad godzinę - bez liczb.

Philadelphia Union - Chicago Fire 4:1. Kacper Przybylko pograł 65 minut w Czikago. Do tego Shaqiri z asystą. Zagrali również Boris Sekulic (Grónik), Rafael Czichos (Koln).

Los Angeles FC - Charlotte 5:0. Wszyscy nasi od 1 minuty - Swiderski i Jóźwiak 90 minut, a Sobociński 83. Katastrofa... W LA z golem Carlos Vela.

Do tego: Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 5:2. Chicharito gol i asysta, z bramką również nasz Victor Vazquez - oczywiście mowa o Galaxy.

Inter Miami - New York City 3:2. Pozuelo musiał szukać sobie klubu gdy Toronto zakontraktowało gwiazdy i poszedł do Interu. I co? W tym meczu 2 gole. W sumie 6 bramek i 8 asyst sumując oba kluby Hiszpana w tym sezonie. Kolejny dobra kampania. Również Gonzalo zaliczył asystę. W NY brak najlepszego strzelca z zeszłego sezonu - Valentina Castellanosa, który przeszedł do Girony.

Austin FC - Sporting Kansas City 4:3. Dla gości z golem nasz Andreu Fontas, w Austin z kolei kolejny gol Sebastiana Driussiego (Zenit).

@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @amek555 @Ojciec5tkidzieci @Pawel13sz @Joe_Barbaro

2

1

@escarabajo No ale bez Glikiewicza wtedy to zestawienie. Nie mogę się z tym pogodzić.

1

@Comentateiro haha:) ale Glik był:) to Gikiewicza nie było:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?