La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

4

Oglądałem transferowym młyn. Ten Piotr Laboga jest jakiś głupi czy coś?
Chłop jest zwykłym hejterem, bądź zbytnio zapatrzony w Madryt co pokazuje samo w sobie że chłop jest odklejony bo Real potrzebuje silnej Barcy tak jam i Barca potrzebuje silnego Realu.
Nie wiem jakim cudem chłop jest dziennikarzem.

7

@Krystian1588 W ostatnich latach ma ogromne problemy z Barcelona. Widac że coś mu na wątrobie leży. Zreszta jak ogromna część Polskich Dziennikarzy

2

@tbas stwierdził że Alemany jest cienki( w trochę innych słowach) widać było że Tomka Ćwiąkałe aż zamurowało.

1

@Krystian1588 on jest kibicem Realu

2

@barcelonaLM niech se będzie, ma do tego prawo ale jako dziennikarz powinien być obiektywny i nie powinien być stronniczy

1

@Krystian1588 a czego się spodziewałeś po kibicu realu

1

@Krystian1588 przecież olaboga od bodajże nastu lat jest naczelnym hejterem Barcy. Walic go buraka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?