La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

1

Chelsea chce Aube , Chelsea chce De Jonga. Oddać obu za Reeca Jamesa i dodatkowo 2 paczki frytek + Desta. I gitara.

0

@PatrykBarca aha, no dil życia

0

@PatrykBarca Zamiast Auby dać Depaya i wtedy no tak jak mówisz

konto usunięte

0

@PatrykBarca Zawodnik z Premier League poza Premier League? Jestem na nie.

0

@tbas A czemu nie ? Schodzimy z pensji 3 zawodników których chcemy się pozbyć. Robi sie miejsce w budżecie aby zarejestrować wszystkich. No i zyskujemy jednego z najlepszych PO młodego pokolenia na lata.

0

@Khajio No wiem ze to rzadko się sprawdza. Ale sam kiedyś pisałeś zebysmy nie oceniali zawodników przez pryzmat ligi. Kiedy pisałem o gwiazdach Bundesligi które się odbiły od PL.
Dobry zawodnik się obroni.
Jest przykład Hazarda , a drugiej strony Courtois :)

0

@vangoor To najwyzej bez frytek....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?