La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

4

Widzę kompletny brak zrozumienia tematu w kwestii rejestracji piłkarzy. Problemem Barcelony nie są pieniądze (na ten moment). Problemem jest FFP La Liga. Przez to ilość pieniędzy, jaką Barcelona może przeznaczyć na wynagrodzenia jest ograniczona. Muszą odejść piłkarze, żeby można było dodać kolejną pensję. Dlatego Kounde nie może zostać zarejestrowany. Na dniach odejdzie Depay + być może Dest i Auba. Jeżeli dalej będzie brakowało, to rozwiążą kontrakty Braithwaita i Umtitiego. Zostaje jeszcze opcja obniżenia wynagrodzenia niektórych piłkarzy. Nie widzę szans na transfer Bernardo (może za rok), ale Kounde prędzej czy później zostanie zarejestrowany. Transfer Alonso i PO również jest możliwy.

1

@Bartek22 Mimo wszystko mam nadzieję, że nie są takimi geniuszami, żeby pozbyć się i Auby i Depay'a. Zaraz się okaże, że jakby Dembele z Fatim znowu się połamali (choć trzymam kciuki, że nie) to pierwszym rezerwowym na atak będzie Braithwaite.

0

@Oskar00 obyś nie powiedział tego w złą godzinę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?