- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 735 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 735 Culés
6
Pomijając te problemy z rejestracją, walką z la liga itp. Czysto sportowo, jako rezerwowy napastnik Belotti jak dla mnie spoko
2
@Krystian1588 Matador lepszy.
0
@Krystian1588 A mi się wydaje że z Belottim jest jakiś problem skoro cały czas jest bezrobotny. Takie dobre liczby robił w słabym Torino a teraz nikt go nie chce a przecież bezrobotny jest od 1 lipca
1
@Krystian1588 Drewno jakich mało
1
@Pawel13sz Matador mógłby mieć większe zarobki :P I jest już wiekowy to też częściej kontuzje może łapać.
1
@Kgorecki2500 Zarobki na poziomie 5-6 mln byłyby okej.
1
@Krystian1588 czyli jaki ma sens pozbywania się ich ??? Żaden . Nasi lepsi od tych co mieliby ich zastąpić
0
@Emhyr kto wie może coś jest na rzeczy, co prawda przespał trochę bo już dawno Torino powinien opuścić
@tbas myślisz że Cavani lepszy wybór?
@Mroziu polityka, wszystko w papierach musi się zgadzać
0
@Krystian1588 Obaj drewno
0
@Krystian1588 i do tego ma się zgadzać dobra gra bramki i trofea a skoro mam lepszych w kadrze to po co wymieniać na słabszych
0
@tbas to kogo proponujesz?
Tania opcja która strzeli kilka bramek i nie będzie sapać ze na ławce siedzi?
Niestety Luuk już nie przyjdzie
@Mroziu muszą kogoś sprzedać, czy nam się to podoba czy nie
0
@Krystian1588 Zostaje nam Fati, Ferran, Lewy, Raphinha, Dembele - wystarczy
0
@tbas jak dla mnie jeszcze jeden by się przydał do tego tańca
0
@Krystian1588 i na siłę Cavani?
0
@Krystian1588 wiem dlatego trzeba wyrzucać nie chcianych a nie kogo popadnie
0
@tbas wcale nie twierdzę że Cavani, nie oszukujmy się drugim Larssonem by on nie był
@Mroziu jeśli chodzi o Auba to może to z punktu widzenia finansowego idealny transfer, przyszedł za darmo, najmłodszy nie jest i Ok 30 baniek za niego może wpaść ( żeby było jasne wolałbym żeby został) Ale rozumiem taki ruch
Jeśli chodzi o Depaya, skoro Xavi go nie chce, to powinni go zostawić wbrew niemu?
0
@Krystian1588 dlaczego depaya mają zostawić skoro trener go nie chce ??? To właśnie powinno dać do myślenia piłkarzowi i sam powinien jak najszybciej z takiego klubu uciekać