La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

konto usunięte

2

Czekam do końcu roku i zobaczymy jak będą wyglądały statystyki Ronaldo i Messiego. W asystach deklasacja, to oczywiste. Ale coś czuje, że w golach, czyli głównym i jedynym argumentem fanbazy Ronaldo Messi też odskoczy Ronaldo i to całkiem daleko.
Śmieszny będzie to plebiscyt tej Złotej Piłki, gdzie Messiego nie ma w TOP30 a CR pewnie wleci do 10 a do TOP5 wejdzie Modrić, który nie ma nawet do Leo podjazdu, jeśli chodzi o grę w środku pola.

PS. Tak, wiem że Złota Piłka jest za sezon i Modrić jest hypowany przez wiek i, że Real przeczołgał się w LM XD

1

@cris2706 ze wszystkim się zgadzam, ale modric nie jest hypowany przez wiek, on po prostu gra zajebiscie jak na 37 lat :D

0

@cris2706 Tez pamietaj że Premier League a Ligue to jednak duza roznica

0

@Encore
Ronaldu to w obecnej formie (czytaj więcej czasu na siłowni niż na boisku treningowym) to by miał problem dostawić noge w Ekstraklasie.

konto usunięte

1

@Atencjuszek nie mówię, że nie. Ale gdzie ten Modrić do Messiego ;)

@Encore Jakby Pep się nie pośpieszył z tym drewnem za 117 mln to Messi robiłby to samo w Premier League ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?