La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

konto usunięte

8

Najlepsze jest to, że Ferran wcale nie zagrał gorzej, a może i nawet lepiej niż Araujo i Gavi. Ale po nich nie wolno cisnąć, bo są tu ogólnie lubiani. Też ich lubię, ale bądźmy odrobinę bardziej obiektywni.

konto usunięte

0

@masq wniosek odrzucony

konto usunięte

0

@masq Gavi też jest ciśnięty.

7

@masq Po prostu Ferran jest kozłem ofiarnym, ludzie nie rozumieją, że nie grał 3 miesiące i wrócił po kontuzji. Gdyby tak było z np. Lewym to komentarze by były "dajcie mu czas, wrócił po kontuzji", a że to Ferran to jest słaby i nie ma talentu (tu swoją drogą tacy ludzie chcą być mądrzejsi od Guardioli, Enrique i Xaviego). Co do Gaviego i Araujo to racja zagrali słabo i gołym okiem widać, że Gavi nie może grać z Pedrim, a Araujo po prawej stronie, i że najlepiej czuje się w czwórce obrońców.

0

@masq
ja w następnym meczu chciałbym zobaczyć pomoc

Kessie- Busi- Pedri

niech Gavi i De Jong odpoczną i powalczą o 11

w obronie też zobaczyłbym bardziej Balde- Christensen- Kounde - Foyth

tak mam nadzieję na przyjście Foyth:)

a co do Ferran jakby wczoraj strzelił a był blisko to byłby inny obraz jego, ogólnie uważam że się przyda bo to dobry piłkarz i powinnismy się cieszyć że mamy taki wybór Dembele, Fati, Raphinha, Ferran - każdy z nich będzie miał lepsze i gorsze mecze i każdy z nich może być w każdum meczu decydujacy

0

@lucca87 Jaki jest sens wystawiać w towarzyskim meczu (gdzie sezon już się rozpoczął) takich piłkarzy jak np. Busquets gdzie zostawiono np. takiego Pjanicia w zespole? Wystawienie Pedriego to już wogóle bezsens - gość biega nieraz za 2 i potrzebuje odpoczynku tym bardziej że to kluczowy piłkarz. Z City powinny wyjść rezerwy.

0

@MaŁolat
ja mówię o ligowym, o towarzyskim nawet nie pamiętałem bo mało znaczący

0

@lucca87 Myślałem że mówisz o City bo z nimi grają w środę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?