La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

12

jak Real gra do końca do walka, charakter umiejętności, jak my nie wygrywamy obu połów po 4-0 to na stronie mnóstwo malkontentów i gdybaczy:)

zespół zagrał dobry mecz na trudnym terenie gdzie wygraliśmy 1-4 ze śmiem twierdzić 4-6 siła La Liga

cieszyć też się trzeba umieć:)

konto usunięte

1

@lucca87 nie zwracaj uwagę na malkontentów. Oni zawsze będą. Czas ich zweryfikuje :)

4

@lucca87 "zespół zagrał dobry mecz" - nie zagrał. Wynik przyćmił grę. Żenujące widowisko, żenująca druga linia. Błysk Ansu wygrał na mecz. Byliśmy strasznie słabi, bez pomysłu na grę. Jeden z niewielu plusów tego meczu to wynik.

0

@escarabajo
stworzyliśmy więcej okazji, oddaliśmy więcej strzałów, byliśmy częściej przy piłce, strzeliliśmy więcej goli na trudnym terenie

to chyba jednak był dobry mecz:)

0

@lucca87 nie, dobry jest wynik. I za to będą rozliczani Xavi i piłkarze. Mecz był słaby. Prawie godzinę oczy krwawiły.

0

@escarabajo
czy ja wiem, nie ma znaczenia kiedy rozpocznie się strzelanie liczy się gra i wynik
jak rywali biega jak oszalały to normalne że padnie po 50-60 minutach i wtedy będziesz miał łatwiej ale to wynik takiej taktyki/podejścia

wg mnie mecz co najmniej dobry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?