La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

2

Duże tu oburzenie postawą Gaviego, a ja będę powtarzał to co mówię od dawna. Gavi źle czuje się na boisku z Pedrim. Obaj ciągnął bardziej do lewej strony. Wczoraj tez kilka razy dublowali swoje pozycje przez co zostawiali puste przestrzenie i momentami wyglądało to tak jakbyśmy grali bez jednego z nich w pomocy.

Póki co wystawianie ich razem jest raczej błędem. Na Valladolid można by było dać szansę Kesseiowi, albo Pjaniciowi. Na Camp Nou znów może być autobus i potrzeba kogos silnego, albo zawodnika, który potrafi jednym podaniem minąć linie obrony.

0

@Eto'o9 R10 Dokładnie, jak dla mnie powinno być Pedri-Kessie i Busi za nimi. I później wchodzi Gavi za Pedriego.

0

@Eto'o9 R10 Jakie oburzenia w stosunku do Gaviego?

0

@Eto'o9 R10 a jak wygląda ich współpraca w reprezentacji? Bo z tego, co pamiętam to największe zachwyty nad Gavim były właśnie po jego grze w reprezentacji.
Ponadto nie powinniśmy oceniać ich po wczorajszym meczu, bo jak było widać większość zawodników nie wiedziała, jak/gdzie grać i wyglądało to - na Xaviego życzenie - słabo.

1

@Mazi ale gdzie gra Gavi w reprezentacji, a gdzie w Barcelonie... u nas nie gra się fałszywą 9, a za taką robi tam Gavi.

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 Jakiemu Pjanicowi, gość już nigdy nie pownien założyć koszulki FCB

0

@against_modern_football trener ma go w planach więc biorę go pod uwagę. A jeśli będzie w formie to czemu ma nie grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?