- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
5
I bardzo dobrze,że jest ciepło,od tego jest lato.. Zaraz będzie jesień, będzie szaro i buro.. Trzeba cieszyć się tym,co jest :)
(Chociaż w sumie takie 22 -25°C też nie jest złe) :)
1
@tomek8756 A u mnie pada i też jest spoko :)
1
@Kgorecki2500 Mieszkańcy Olsztyna mają inne zdanie :)
1
@tomek8756 Ja juz mam dość lata i wyczekuje jesieni :)
1
@tomek8756 U mnie jest 20 i jest w pyte, w końcu można założyć bluzę i idealnie
2
@tomek8756 co?xd ja jeszcze lata w Polsce nie uświadczyłem. Na palcach u jednej ręki może policzyłbym dni w tym roku w które podkorzystalem trochę ze słonecznej i ciepłej pogody. Każdy jeden weekend jak jestem w PL to pizdzi i leje. Ta pogoda to jakiś żart.
1
@tomek8756 Nikt nie chce żeby było 17 stopni w lecie ale tygodniowe ciągi 35+ a potem mega nawałnice, powodzie i susza to nie jest moja definicja dobrego lata.
2
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 Wolicie coś takiego? xd
Deszcz jest potrzebny,ale jak jest za dużo,to jednak przesada
1
@don'T.R.I.P.e Sierpień już taki jest...(lipiec jest dosyć deszczowy, chyba najwięcej odpadów deszczu jest w tym miesiącu) ,ale faktycznie ciągle 35 stopni nie jest może najlepsze,takie 22-25 stopni też jest dobre (ale bez wiatru)
1
@tomek8756 a wiesz czym są spowodowane takie powodzie? Właśnie suszami.
Wysuszona ziemia praktycznie nie wchłania wody i dlatego zbiera się ona powodując powodzie. Dodatkowo mocna ulewa po takich suszach wypłukuje wszystkie minerały z gleby, co nie działa na korzyść lasów.
2
@tomek8756 Nie no, wiadomo, że powodzi to bym nie chciał xD ale nie mam nic przeciwko gdy mocno sobie popada.
3
@tomek8756 Dla mnie 24 stopnie słońce i delikatny wiaterek jest idealną pogodą.
1
@tomek8756 Ja mowie ze lubie pogode od 17 do 22 stopni max :)
1
@tomek8756 Polska kraj gdzie ludzie narzekają na 3 dni upału w lecie...jak ten kraj ma być normalny...poza tym od tygodnia burze...a zimą zaś będzie płacz oj jak zimno węgla nie ma gazu nie ma chrustu xDDD
@tomek8756 Więcej betonu niech wylewają..to będą coraz większe powodzie
jakby wszedzię ludzie tak narzekali to taka Hiszpania grecja powinny być bezludne tam większość roku mają upał :)