- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
8
Ciekawe co z tego wyniknie...
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca @MrPGG @Jakchcesz
2
@Pawel13sz Oby Ten Hag go namówił i Frenkie odszedl :))
0
@Lionel_Messi10 Dlaczego chcesz odejścia Frankiego?
2
@VamosVamos Bo jest plackiem, Bilva go zjada na śniadanie i 2 razy mniej zarabia od Holendra.
2
@Lionel_Messi10 jakby nie patrzeć to transfer De Jonga i Auby z Depayem pozwoliłoby nam na zakup Bernardo, Foytha, rejestrację Kounde i zakontraktowanie np Cavaniego
0
@Lionel_Messi10 Ale co ma Silva do Do Jonga? Silva aktualnie nie jest nawet w naszym zasięgu, gdyż jesteśmy od krok od wielkiej kompromitacji z rejestracją Kounde. Dałbym mu mniejszą kasę oraz szansę na pokazanie się z lepszej strony. Oczywiście kosztem Busiego. I nie zapomnij też że mamy Kessiego który mógłby sprawić że De Jong zagrałby nieco bardziej z przodu. Wtedy mógłby wrócić Franek z Ajaxu. Bo w ofensywie wygląda znacznie lepiej
0
@Explode Zgadza się ;)
0
@VamosVamos Ma dużo do Frenkiego, jak Frenkie odejdzie to przyjdzie Bilva, zwolni sie ogromny budżet i do tego duży zastrzyk gotówki będzie. Do tego odchodzi Depay co tez sie zwalnia pensja i Auba za którego zwalnia sie duza pensja i tez zarobimy, Auba odejdzie to będzie podpisany Kounde. Wiec nie panikuj.
0
@Lionel_Messi10 Ale ja nie panikuje. Jestem realistą. To ty sięgasz nieba mówiąc już o sprzedaży Depaya oraz Auby. A na ten moment mamy tylko plotki. Nawet odejście Frankiego nie jest pewniakiem :P
0
@VamosVamos Dlatego napisałem ze jak odejdą ;)
0
@Lionel_Messi10 "Do tego odchodzi Depay co tez sie zwalnia pensja i Auba za którego zwalnia sie duza pensja i tez zarobimy". Stwierdziłeś fakty :P
0
@VamosVamos Bo akurat Auba i Depay w odejściach są pewniakami :)