- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
3
Ronaldo nie będzie grał w lidze mistrzów . Messiemu brakuje 15 goli żeby go dogonić. Jak P$G będzie grało na Leo to może w przyszłym sezonie go wyprzedzi :) .
2
@Barca1922 Tylko że Ronaldo w przyszłym sezonie pewnie będzie grał znowu w LM
0
@Barca1922 Cinszko, ale zobaczymy. Sezon długi Leo pewnie skupi się głównie na przygotowaniach do Mundialu bez jakiegoś forsowania się w grupie. A w fazie pucharowej Leo już tak dobrze nie punktuje.
2
@Barca1922 Leo od wielu sezonów nie wygląda na takiego, który obsesyjnie ściga się z Ronaldo. Gdyby tak było, nalegałby na wykańczanie akcji a nie ich kreowanie.
2
@Barca1922 jak jest Mbappe i Neymar to ciężko będzie o tyle bramek nawet w dwa sezony. No ale to jest Messi :)
0
@adi7adi8 nie no raczej nie, chyba że LE wygrają
2
@adi7adi8 tak jednak Leo też :)
2
@adi7adi8 Ronaldo za 5 lat odejdzie do jakiejś Victorii Pilzno która rzutem na taśmę awansuje do fazy grupowej żeby do stukać 3 bramki xd
2
@hayek tutaj niestety masz rację . Bardziej ludzie związani z Barceloną chcą żeby Leo go wyprzedził niż sam Messi ma obsesję na tym punkcie . Zresztą cały przekrój jego kariery wskazuje że zespół jest najważniejszy przez co oddawał karne Suarezowi czy Neymarowi .
1
@Janiama no tak ciężko ale jest do zrobienia . Tylko Messi teraz ma być tym który asystuje a nie strzela . Jednak liczę że się uda
3
@Sylvinho007 dla niektórych sens życia to być na pierwszym miejscu w statystykach indywidualnych kosztem drużyny . Nic nie poradzisz na to . Jakby Lech Poznań grał w lidze mistrzów też by do nich dzownil o przyjęcie do drużyny :)
0
@Malibu Kontrakt mu się kończy po tym sezonie
0
@adi7adi8 myślisz że Ronaldo będzie ktoś chciał z topowych drużyn?
2
@Barca1922 Przecież 15 goli to jest bardzo dużo, no chyba że CR już w LM nie zagra a Messi będzie w LM przez trzy sezony.
0
@Malibu Nie wiem czy z topowych ale ktoś na pewno sie skusi kto gra w LM
0
@Barca1922 Tak tak ale chodziło mi o to że w jeden sezon 15 nie odrobi a w nasepnym CR też pewnie będzie coś dokładał
1
@Gall 15 goli to dużo ale jak jest w formie i szczęście dopisuje to spokojnie może to zrobić w jeden sezon.
0
@Janiama rok temu pięć w samej grupie. Jak trafią łatwa grupę to spokojnie może więcej wpakować
0
@Barca1922 No rok temu 5, dwa lata temu też 5, trzy lata temu 3
Więc nawet ustawionej pod niego Barcy w dwa lata zdobył 8, a w psg trzeba się dzielić. No i latka idą, mundial który może odbić się na formie.
W 2011-12 gdy był absolutną bestią poza żadnym zasięgiem strzelił 14.
Możliwe pewnie, prawdopodobne raczej nie.
0
@Gall masz obsolutną rację jednak w tym roku z 9/10 i będzie już promyk nadziei :)