- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
4
TAK! Prawda to,że PO i PiS różnią się diametralnie:
*
PO: Marka Rosiaka, polityka PiS, zabił 19.10.2010 członek Platformy Obywatelskiej Ryszard Cyba. Zaraz po zatrzymaniu ponoć twierdził: "Chciałem zabić Kaczyńskiego, tylko za małą broń miałem".
https://tvn24.pl/polska/chcialem-zabic-kaczynskiego-tylko-za-mala-bron-mialem-ra212595-3596831
PiS: nikt
*
PO: W tragicznych okolicznościach ginie Prezydent Lech Kaczyński. PO wystawia swojego kandydatach do przedterminowych wyborów prezydenckich.
PiS: Zamordowany zostaje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. PiS nie wystawia swojego kandydata do przedterminowych wyborów w Gdańsku uznając, że powinien piastować je współpracownik ŚP P. Adamowicza. Chociaż P. Adamowicz uzyskał reelekcję w 2018 w II turze wygrywając z kandydatem właśnie PiS, Kacprem Płażyńskim
https://wiadomosci.wp.pl/pis-nie-wystawi-wlasnego-kandydata-w-wyborach-uzupelniajacych-na-prezydenta-gdanska-informacje-wp-potwierdzil-kaczynski-6338919355516545a
10
@John_Doe Hahaha :D
Prawicowi obrońcy PiSu: do broni!
9
@macio_944 Lewicowi obrońcy PO zawsze na posterunku?! xD
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@John_Doe Powiedz kogo oni mogli tam wystawić. Dulkiewicz była pewniakiem i jedynie młody Wałęsa miał możliwość powalczenia( A on nie startował, a już w szczególności z PiS-u). Oczywiście można na to patrzeć jako akt szacunku, ale według mnie to była chłodna kalkulacja.
1
@hayek Z PiSu? Ponownie wystawiliby K. Płażyńskiego.
W punkt. Ładnie to nazwałeś. "Akt szacunku". Oto mi właśnie chodziło.
1
@John_Doe No mogliby, ale sporą część głosów przejąłby Braun. GD to bastion PO i szybko się to nie zmieni.
4
@John_Doe Wystarczy spojrzeć na głosowania tych partii, w kwestii kradzieży pieniędzy od ludzi przez podatki głosuja tak samo, podwyżki dla siebie również. Przechodza jedni do drugich, ale dla innych jak się napisze, że te partie to jedno i to samo to bycie prawicowym XD
0
@John_Doe Po tak informacyjnie- jest szeroka poglądowo partia nie można o niej powiedziwć że jest partią lewicową.
"Platforma Obywatelska – polska partia polityczna, założona 24 stycznia 2001. Skupia osoby o różnych poglądach, głównie chrześcijańsko-demokratycznych, liberalno-konserwatywnych bądź socjalliberalnych."
0
@skubi99 po podniosła też podatki bo był problem z deficytem budżetowym a ue wprowadziła kary przez Grecje gdzie rządzili skorumpowani populiści.Efekt był taki że aby kasa została w Polsce trzeba było to wyprostować.Natomiast pis pomimo tego dowalił 30 podatków i wprowadził nowy wielki wał który jest jaki jest.
0
@Borneo Ty jak dowalisz to boki zrywac. PO i poglady chrzescijansko-demokratyczne. Najśmieszniejsze w tym jest to, ze naprawde wierzysz w to co piszesz.
0
@ObiwanKenobi to z tąd cytat to nie jest moje.Poza tym to ze coś nie jest rydzykowe i jedraszewskie noe oznacza że nie jest chsześchańskie;)pis chciałbym to zawłaszczyć ale tak nie jest.Dla mnie to partia centrum która ma posłow z lewej i prawej strony a boki się odłączają w zależności w którą stronę kierują się partia na lewo czy na prawo
0
@Borneo taka centro-prawico-lewica komuno-faszystowsko-wolnosciowa do tego chrześcijanska lgbt. Pominalem cos?
0
@ObiwanKenobi błagam cię nie pieprz faszyzm to skrajna prawica a tu nie ma mpwy o skrajnej prawicy czy lewicy
0
@Borneo Ja mówię o głosowaniach nawet teraz, a nie z wtedy.
0
@skubi99 ale z daje mi się przeciw ppdwyżkom opozycja protestowała i pis się zxtego wycofał.Ale i tak yera podnieśli pensje swoim sędziom z tkOpozycja nie ma tu nic di gadania matematyka w sejmie jest nieubłagalna.
0
@skubi99 tu masz głosowanie z 2021 z końca r roku i tak KO, polska 2050 i konfederacja były przeciw ppdwyżkomm pensjoi posłom i orezydenta lewica się podzieliła .Ustawa przeszła głównie głosami pis.Nie głosują tak samo
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Podwyzki-dla-politykow-przeglosowane-przez-Sejm-8168805