- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
1
Do osób które mówią że najlepiej mieć ciężkie mecze.
To przypomnę że my siano potrzebujemy.
A kasa jest za:
Wygrane mecze
Miejsce w grupie
Do tego dochodzi że z 3 rywalami musi zawsze wychodzić pierwszy garnitur, a mamy mistrzostwa świata, walkę o pk i ll. Tak zajeb faktycznie że mamy najmocniejsza grupę.
1
@tbas mamy głębie składu żeby tak grać
1
@tbas nie mamy na to wpływu. Lepiej się cieszyć niż marudzić. Pozdrawiam.
0
@barcelonaLM faktycznie wczoraj było to widać
1
@tbas no, ale z drugiej strony, jeśli my się boimy takich rywali, to gdzie tu szukać wygranych w PO? Za Guardioli to było tak, że "dajcie nam kogokolwiek. Szybkie 5:0 na wyjeździe i dawać te ćwierćfinały". Teraz to jest "o nie. Inter. No to pograne". Zmienił się mental i to nam kibicom. Trzeba wygrać mecze i koniec kropka. Ja typuje 10-13 pkt i to styknie. Potem dostać ciekawego, ale nie najtrudniejszego przeciwnika w 1/8, a dalej to miej nas Panie Boże w opiece.
Zdecydowanie uważam, że to dobry czas na to, by sprawdzić się z ciężkimi rywalami, kiedy masz moment na ewentualne potknięcie, a nie potem pełne gacie na Bayern w ćwierćfinale, bo z Kopenhagami i innymi Marsyliami natrzaskalismy pkt w grupie...
0
@tbas wczoraj, to miałeś towarzyski mecz, a i tak było widać, że mamy ogromną rezerwę. Nie grał Dembele, Pedri, Lewandowski i Araujo oraz Ter Stegen, więc...
0
@michal26 tu nie chodzi o obawy. Tu chodzi o zajechanie pierwszego składu.
0
@tbas masz 18-19 zawodników do pierwszego składu, gdzie nie ma praktycznie żadnej różnicy. Ważna oczywiście jest forma dnia i konfiguracja.
Zawodnikami tymi są: Ter Stegen - Alba, Balde (ja nie widzę różnicy. Obaj przeciętni w defensywie, ale dobrzy w ofensywie), Eric, Araujo, Christensen, Kounde - Busquets, Pedri, Gavi, De Jong - Dembele, Raphinha, Lewandowski, Fati, Depay, Ferran Torres, Aubameyang (jeszcze nie odszedł. Jak odejdzie, to nie licząc jego).
Masz zatem 17/18 zawodników, jeśli nikogo nie pominąłem. Na razie uważam, że jak gra Kessie, Roberto/Dest oraz Abde z Pablo Torre, oraz Jak gra Iniaki czy też Pique, to...no gramy osłabieni. Co do Pjanica też nie jestem pewny.
17 zawodników podobnych jakościowo wystarczy, by cały mecz rozegrać na pełnej intensywności. Między ważnymi meczami możemy wyjść spokojnie Pjanicami, Kessiem, czy Pique, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mamy bodaj najszerszą kadrę. Brakuje tylko bocznych obrońców..