La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 634 Culés

8

Tak może być xd
Nie no robi coraz ciekawiej... mogą być kłopoty z węglem w zimę... Inflacja może jeszcze bardziej wywalić na jesień...super rząd,a mimo to znajdą się osoby, które będą broniły tej partii i zagłosują w wyborach w przyszłym roku..


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Comentateiro

3

@tomek8756 A w sumie nie wiem przez co tego CO2 brakuje. Z Unią jest najłatwiej skojarzyć bo tam są te opłaty ale co za to odpowiada to nie wiem.

3

@Kgorecki2500 Konrad Wąż na pewno uczciwie nam to wytłumaczy^^

konto usunięte

2

@tomek8756 TVP już pracuje nad odpowiednim materiałem dla suwerena. Wszyscy będą winni tylko PiS cacy;)

2

@Barca1992 Tusk z resztą opozycji ukradli CO2 ^^
Ale na serio to coś czuję,że to może być mocny materiał w TVP :)

2

@tomek8756 Wywołaj lizusa pisowskiego eendrju czy jakoś tak. Kaczyński osobiście wszedłby mu na głowę, naszczał, wsadził węgiel w tyłek, a ten by to wszystko strząsnął i wyciągnął, po czym obwiniłby Tuska.

Rzecz w tym, że andrzejek z naszej strony to 1 z grona 35% tych bezrefleksyjnych lizusów i powiedz mi co myślący człowiek ma zrobić, skoro nic nie może zrobić? Przez ten beton nic się nie dostaje, żadne wiertło tego nie przebije.

Jedno wiem na pewno, do pisowskich głów dwutlenku węgla dociera w nadmiarze, widzę poważne objawy zaczadzenia

1

@Comentateiro Wiem,o kim piszesz,ale pewnie argumenty będą jak zawsze "PO kradło na potęgę..." itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?