La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

0

28 sierpnia a tu jeszcze Memphis do sprzedania :D Aube to bym zostawił, bo serio grzech pozbywać sie tak skutecznego napastnika. Jest Lewy ale na nim całego sezonu nie ugramy raczej


1

@LukaszFan po co Depaya sprzedać? Nie ma jakiejś gigantycznej pensji i jest jakościowym piłkarzem. Sezon długi i baaaaardzo wymagający

5

@LukaszFan jak można za Aubę dostać 25mln to trzeba zachować się jak Perez z Casemiro, a nie jak Barto z Rakiticiem.

Moim zdaniem po sprzedaży Auby i Depaya powinni podpisać roczny kontrakt z Cavanim, aby mieć tych 6 napastników na 3 pozycje.

0

@michal26 No po to że Xavi to nie widzi. Auba jest bardziej typowa 9. A jeden zamiennik Lewego który gra 90% spotkań wystarczy...

0

@michal26 W obecnej sytuacji to każde zwolnienie z limitu płac się liczy. 10mln brutto dla klubu w tej sytuacji to dużo a trzymać go na ławce jest bezsensu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?