La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

2

Jak dla mnie Balde na mocniejszych rywali dalej jest za słaby. Szybko biega i w zasadzie tyle. Fajnie sie przez to podłącza do akcji. Ale decyzyjnosc leży. Precyzja leży. No i spore braki techniczne z piłka przy nodze....

Oczywiście ma chłop dużo pole do poprawy. Alejna ten moment gdybyśmy wychodzili na jakiegoś poważnego rywala. To ten gralby tą stroną....

1

@PatrykBarca Z drugiej strony Alba w obronie to też tykająca bomba, może trochę przesadziłem. Mi Balde się podoba, ma taką bezczelność. Przypuszczam że po zae Barceloną mógłby zrobić również fajną karierkę

konto usunięte

1

@PatrykBarca Alba przeciwko mocnym jest zwykle naszym najsłabszym piłkarzem

0

@PatrykBarca Balde czeka jeszcze długa droga, na razie w ogóle nie wiadomo nawet czy ostatecznie ogarnie. Na razie to może on sobie kicać w łatwych i umiarkowanie trudnych meczach.

0

@masq @RosjaninBut Nie napisałem nic o Albie. Wiem za to że Blade na ten moment nie jest rozwiązaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?