La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

3

Co do naszych boków obrony w dzisiejszym meczu.
Kounde: świetny debiut, na boku wygląda o wiele lepiej niż Araujo, świetnie operuje piłką, włącza się w akcje ofensywne
Balde: kolejne bardzo fajne spotkanie młodego Hiszpana, wydaje mi się że musi jeszcze popracować nad dozowaniem sił, do jakiejś 70 minuty biegał wszystko, do każdej piłki, później było widać, że nie ma już siły. Będą z niego ludzie.

1

@KrwawiaceoczyVEB Tylko pytanie czy Kounde chce tam grać, czy gra tam na siłę. Bo słyszy się że obiecano mu granie na środku

0

@VamosVamos No to też jest ważna kwestia, aczkolwiek wyglądał dziś tam nieźle. Jeśli miałby grać tam Araujo, to już wolę widzieć tam Francuza. Chyba że będzie specjalny plan anty vinicius np. to wtedy Urugwajczyk spokojnie może tam zagrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?