La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

7

Niech będzie Meunier, niech Auba odejdzie rozumiem, niech rozwiążą kontrakt Duńczyka i mu zapłacą. Ale nie zrozumiem nigdy sensu transferu Alonso. Nie w momencie w którym Xavi chwali Balde i mówi ze to będzie nasze LO w przyszłości. Będę bardzo zawiedziony jeśli przyjdzie Hiszpan

0

@Janas11224 ponieważ Balde potrafi wypaść na kilka tygodni i zaczną się wtedy problemy.

0

@Janas11224 No co. Alonso - Balde i Alba ława jak Pique.

1

@Kgorecki2500 ta na bank tak będzie

0

@Janas11224 Ja się nie spodziewałem, że Pique będzie grzać ławę także ten ¯\_(ツ)_/¯

0

@Kgorecki2500 no dobra ale na ŚO mamy 4 klasowych obrońców na jego miejsce. Z LO trochę inaczej to wyglada, Alba mimo wszystko jest wciąż topowym obrońca, tylko bez psychy

2

@Janas11224 No właśnie. Ten brak psychy sprawia, że TOP obrońcą nie jest.

0

@Janas11224
coraz częściej się mówi że Xavi już nie Alby, a nawet mógłby się go pozbyć

jak rozpoczynał się sezon nie spodziewałem się ławki Pique i Alby a jednak

jak widać nie grają nazwiska a gracze w formie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?