La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

3

Pojutrze przy zwycięstwie własnym Man United wyprzedziłoby Chelsea w tabeli. Już sama taka świadomość powinna dać podopiecznym ten Haaga motywację by się pokazać z dobrej strony. A rywal odpowiedni, bo Leicester akurat obecnie nie błyszczy.
Choć grając ostatni mecz, trzeba przyznać uczciwie, United nie zachwycił, a i styl zaadoptowany by wywieźć 3 punkty, tzn. momentami wręcz autobus, nie porywał. Choć na pewno to pokazuje, że jeśli jest potrzeba to Haag może wybronić punkty defensywą w stylu Mou.

Ciekawe kiedy zobaczymy więcej Manchesteru klepiącego, zamiast broniącego.

1

@Comentateiro To która drużyna gra najprzyjemniejszy futbol dla twojego oka ?

1

@Pawel13sz W Anglii City - mają dużą płynność ofensywną, choć na początku sezonu nie błyszczą jeszcze należycie. Barca w ostatnim meczu dawała mi niezwykle dużo i radości i przyjemności wizualnej. Momentami podziwiam Real za sposób rozgrywania akcji, ta piłka im naprawdę nie przeszkadza.
No i jeszcze lubię bezpośredniość Bayernu. Ci to nieustannie dowalają węgiel do pieca, taka nie zatrzymująca się maszyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?