La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 667 Culés

konto usunięte

6

Romero sugeruje że być może Chelsea w desperacji rzuci większą pensję niż wczoraj dla de Jonga.

0

@Emhyr Dla nas niech rzuci.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Kwota jest do negocjacji. Nie chcą składać póki de Jong nie da zgody bo to nie ma sensu

8

@Emhyr Jeśli jakimś cudem De Jong odejdzie, to dla mnie Bernardo Silva to must-have. Bez jednego i drugiego będzie przeciętnie w pomocy patrząc na tak wymagający sezon. Mam jednak nadzieje, że De Jong zostanie.

0

@Emhyr Powiedz to działaczom United :D

3

@macio_944 A ja czuję ze Bernardo do nas dołączy. :)

1

@Lionel_Messi10 Ja za bardzo nie mam na to nadziei, więc obyś Ty miał rację ;)

konto usunięte

0

@Bartas7VeB Oni byli pierwsi i myśleli że przejdzie bo Ten Hag

1

@Emhyr Tak wgl to Tuchel mówił, że nie chce więcej pomocników. Gallagher, Loftus, Jorginho, Kante, Kovacic. Do tego Fofana zaraz wpadnie za około 90 milionów, chcą Gvardiola wykupić i zostawić go w Lipsku, Auba za około 25 milionów. Wątpię żeby byli na tyle zdesperowani, żeby wydawać kolejne 80 milionów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?