- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
1
Dla mnie transfer Alonso jest bez sensu. W najważniejszych meczach i tak będzie grał Alba, czy tego chcemy, czy nie.
A jeśli Jordi wypadnie, a Xavi nie będzie chciał stawiać na Balde na np. Bayern, to zawsze można zagrać na 3 z tyłu lub zrobić coś takiego:
Roberto, Garcia/Christensen, Kounde, Araujo, ewentualnie zamiana Kounde z Araujo pozycjami. Nawet Jules może zagrać na lewej obronie według mnie.
1
@VamosRakieta Myślę, że transfer Alonso ma duży sens. Alba może dać ciała po całości jak w poprzednich sezonach w kluczowych momentach, a Balde to mimo wszystko cały czas jedna wielka niewiadoma, zagrał niezłe mecze i presezon? bardzo dobrze, ale chłopak potrzebuje prawdziwego testu z trudniejszym rywalem i w kluczowym momencie sezonu np. faza pucharowa LM itp.
Alonso to doświadczony zawodnik, wszechstronny, z dobrym wykończeniem, szczególnie z dystansu/wolnego - gorzej od Alby najpewniej nie zagra, a jednak pozytywnie wpłynie na konkurencje w zespole, tak to widze
1
@VamosRakieta
czy ja wiem w ważnym meczu z Sociedad zagrał Balde, jeśli Alba się nie ogarnie to Xavi wg mnie chce mieć Alonso na włąście mecze z Inter i Bayern gdzie doświadczenie zaprocentuje
0
@okiemtypera_lucaxx95 rozumiem Twój punkt widzenia. Oczywiście na plus u Marcosa jest wspomniane przez Ciebie doświadczenie na najwyższym poziomie i jakby nie patrzeć solidny poziom.
Ja jednak pozostanę przy swoim. W każdym razie, jeśli Alonso przyjdzie, będę mu kibicował. Tym bardziej, że lubię tego zawodnika ze względu na mistrzowski sezon Chelsea, w którym grał świetnie.
2
@VamosRakieta Xaviemu podobnie jak Enrique podpadł Alba taktycznie, dlatego teraz Balde pewnie gra