La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 620 Culés

konto usunięte

1

O co chodzi z tym ewentualnym podłożeniem Włochów na Mistrzostwach Świata? Co im to da i z kim zagraliby oni, a z kim my w ewentualnej 1/4?

1

@MESSIah16 U nas już nie ma szans byśmy uniknęli USA

1

@MESSIah16 włosi omijają wtedy Francję i Brazylię w 1/4 tworząc w drugiej połowie pojedynki faworytów USA Francji Brazylii i Słowenii

2

@MESSIah16 My na 100% gramy z USA w 1/4, a Włosi mogą sobie teraz wybrać z kim chcą grać jak wygraja to mają w 1/4 Francje a jeśli przegrają to przerzucaja Francje do naszej połowy gdzie jest Polska,USA,Brazylia i wtedy Francja a sami mają Słowenie i Serbie :)

2

@adi7adi8 i przegrywając za 3 pkt spadają za USA więc USA wchodzi na 7 pozycję i zmienia stronę drabinki bo my gramy z 8/9 w ćwierćfinale. Istotny jest jeszcze mecz holandia /Iran bo on ustawi druga część tabeli

0

@Xxxbarca4ever Nie mogą juz spaść pod Stany bo Włosi na 100% wyjdą z pierwszego miejsca a USA już na pewno z drugiego, a miejsce w grupie jest pierwszym kryterium :P

0

@adi7adi8 nie tak to nie działa, w przypadku równej liczby punktów stosunek setów jest kryterium a nie pozycja w swojej grupie. Zespolom dolicza się pkt i tworzy jedna grupę. https://wyniki.polsatsport.pl/pl/volleyball/competitions/world-championship,398?cs_id=51088

0

@Xxxbarca4ever Taka jest hierarchia :)
Pozycja w grupie, liczba zwycięstw, liczba punktów, ratio setowe, ratio punktowe, bezpośredni mecz*, ranking FIVB*


A tutaj przykład że miejsce jest ważniejsze



0

@Xxxbarca4ever Strasznie nie podoba mi się takie kombinowanie zespołów, żeby tylko zagrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.

1

@Barcanajlepszyteam FIVB robi to notorycznie przy nich UEFA to świetna organizacja :)

0

@adi7adi8 tylko tu jest ukazane ze ratio współczynnik punktow na mecz decyduje o pozycji a nie miejsce w grupie. Poza tym jest jeszcze mecz holandia Iran gdzie jeśli holandia wygra 3:0 to wyprzedza Francję i spycha ich do naszej połówki

2

@Barcanajlepszyteam we Włoszech w 2010 to dopeiro była patologia, Brazylia wystawiła na rozegraniu libero żeby przegrać...... Takie były cyrki

0

@Xxxbarca4ever @adi7adi8 Obstawiacie, że Włosi się dzisiaj podłożą?

0

@Barcanajlepszyteam znając mentalność tej drużyny to...... Zdecydowanie tak, to drugi po Brazylii team który bym o to podejrzewał a to cwaniaki jakich mało a faworytem żadnym nie są

0

@Xxxbarca4ever Dosyć wysoki kurs jest na Chiny. Obstawiasz?

0

@Barcanajlepszyteam zagrałem minimum jeden wygrany set Chin po kursie 2.54

0

@Xxxbarca4ever Na zwycięstwo Chin jest kurs ponad 12. W normalnym meczu raczej nierealne, żeby wygrali, ale patrząc na to jaka jest sytuacja Włochów, to kto wie.

0

@Barcanajlepszyteam no ja zagrałem bezpiecznie bo jak włosi potraktują mecz normalnie to w 3 secie mogą wpuścić rezerwy i wtedy będzie szansa na seta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?