La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

3

Jak to jest Haaland to komentarze ze crack, pozamiata ta ligę itp

Jak pare lat temu tyle strzelał Ronaldo to tylko ze grają pod niego, a to znów z karnego, a to znów na pusta itp XD

2

@Herato Dlatego zawsze wolałem takich napastników jak Suarez, Forlan czy Ronaldo Nazario :)

konto usunięte

1

@Herato Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć, rusz głową.

0

@Herato Po bo ligę pozamiata pod względem bramek, a że większość na pustą i z 3 metrów to inna sprawa - taka dola "9"

1

@Herato To były amatorskie wypowiedzi, większość ludzi nie rozumiała, że żeby strzelić do pustaka to trzeba się świetnie ustawić, zgubić obrońców itd. Gol to formalność, ale wszystko to co prowadzi do formalności znamionuje klasę.
Podobnie z Haalandem, gole to już łatwizna, ale tego co robi przed golem nie umie w piłce prawie nikt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?