- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
40
Będzie u Leo double-double w Ligue1, leci jak burza z statami :))
@Pawel13sz @leviOsa @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @PatrychoO @Messibestplayerintheworld @Sysia11 @NeKenI @AFA90
9
@Lionel_Messi10 jak to mówią ,, skończył się", zupełne przeciwieństwo Portugalczyka z United biegającego z 7
7
@FCBMati10 Dziś mógł lekko hattrick mieć, bramkarz co wyciągał końcami palców ehh :/ a na dodatek rzut wolny z okna wyjął :/
7
@Lionel_Messi10 ale i tak Leo śmiga jak w zegarku, zresztą na mundialu myślę to udowodni :)
9
@FCBMati10 Mundial będzie jego i puchar trafi do rąk Leo :))
0
@FCBMati10 w zeszłym sezonie jednak ładnie Portugalczyk nastrzelał
1
@Lionel_Messi10 imo Neymar i Messi zgasną po mundialu, spinają się na mundial a potem będzie wyjebka w wyniku tego tworu i słusznie gdyby tak było
4
@trolownik no nastrzelał, jeden i drugi mieli podobne G+A na koniec sezonu, o jednym mówi się że jest ,, leśnym dziadkiem" i ,, skończył się". Drugi za to ,,Goat", ,, może grać do 40". Ja rozumiem ze Ligue 1 jest słabsza niż Premier League ale na litość boską, Messiego tak bardzo się nie docenia że to aż żenujące. Zresztą w tym sezonie juz wchodzi z przerobionym presezonem i widać efekty, za to Ronaldo może mieć u Ten Haaga ciężko
0
@czółkovsky Zobaczymy, takie gadanie forumowiczów to mi wisi kolo jajec. ;)
0
@FCBMati10 Messi jest młodszy.
0
@FCBMati10 Messi jest dużo młodszy, a w tym wieku rok to już dużo. A tu jest jednak więcej lat no i poziom ligi.
1
@koksik2700 i od lat gra lepiej niz Cr