- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
7
Kazimierz "Kaka" Deyna najwybitniejszy Polski piłkarz w historii.
Kaziu Pamiętamy (L)
1
@fart Nie był najwybitniejszym polskim piłkarzem w historii, możliwe że miał największy potencjał.
0
@koziar Szanuje zdanie. Dla mnie najwybitniejszy. Takiego lidera/przywódcę jak Kaziu w reprezentacji nie było i już nie będzie.
0
@fart
słowo klucz dla Ciebie. Rzeczywistość jest inna, gdzie temu gościowi do Robercika potężnego. JEden sie kopał w Legii drugi wygrywał LM w Bayernie, a teraz podbija drugą lige. O czym tu gadać w ogóle xD
Potencjał mógł mieć największy to prawda, ale nie najwybitniejszy
0
@mientusek1407 Co Ty porównujesz? xD W jakich czasach grał Kaziu a w jakich Lewizna. xD
1
@fart Generalnie ciężko się porównuje czasy. W moich oczach, dzisiejszy sport jest bardzo wyśrubowany i fakt, że Lewy w czasach takiego profesjonalizmu jest jednym z najlepszych zawodników w najpopularniejszym sporcie zespołowym świata- w takiej rywalizacji, wskazuje, że jest najwybitniejszy i to zdecydowanie. Chłop radzi sobie w każdej lidze, na każdym poziomie, nawet w skrajnie przeciętnej repce pobił wszelkie rekordy gdzie polskie pokolenie Roberta nie ma startu do drużyny Deyny.
0
@fart
No właśnie, gdzie o konkurencje było łatwo. Byle gośc ze Zadupic Górnych mógł w dowolnym wieku zacząć grać jako pros
0
@koziar
Dokładnie, przecież kiedyś piłkarze jarali szlugi pili wóde i grali.
Zobacz pod jaką presją są dzisiaj piłkarze jak rozwinęła sie taktyka, tempo technika, wydolność i warunki oraz popularność sportu. Totalnie to co innego.
Zgadzam sie w 1000%
1
@fart Ale miał pejsy