La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

3

O Sevillę w tym sezonie bym się nie martwił. Jednak takie transfery jakie robią już kilkanaście lat to nie jest żadne Czary Mary i czasem nie wychodzi, mieli już takie sezony. Myślę że w październiku już będziemy wiedzieć czy muszą się dotrzeć, czy dziury kadrowe w obronie ich wyrzucą do LE. La Liga albo na tym straci bo Atletico znowu się wygodnie bez presji rozsiądzie na rok w TOP 3, albo zyska podwójnie gdy któryś klub 2ego szeregu się tam będzie przepychał. Marzy mi się TOP 5 w La Liga, a tu nawet stabilnej czwórki nie ma. Villarreal na papierze wiecznie świetny i zdolny do niespodzianek, Betis wygląda fajnie i będę im kibicował, jednak chciałbym betonowego TOP 5, bo jak elita się rozszerzy to liga będzie miała więcej twarzy i rozpoznawalności. Co nam z przebojów Rayo czy innej Granady skoro globalnie to zespoły bez twarzy i jakiejkolwiek marki? Nie wiem czy La Liga nie wyszła by lepiej na tym gdy Sevilla Villarreal czy Betis będą większymi klubami. Gorszy sezon Sevilli to byłaby dla nich szansa. Bo Sevilla i tak wróci, a oni się wzmocnią
P.S tak Tottenham lądował w elicie, Everton przespał. I nie chcę mówić o finansach PL tylko tak sobie myślę że to jakaś reguła, może się mylę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?