La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

8

Różnice


@Lionel_Messi10

3

@MrPGG trochę fakt, natomiast w czasie gdy przychodził do nas Coutinho większość osób tutaj w lewej ręce trzymała telefon czekając na fichado w drugiej benisa. Coś jak Hazard w Realu. Po drugie jeśli nie mylę faktów mieliśmy wtedy siano za Neymara i każdy o tym wiedział i chciał ten fakt wykorzystać. Mocny przeskok, ale porównując okoliczności zmieni się nieco obraz tych transferów.

konto usunięte

0

@!34RC3!_0N4 tak , tylko ze Laporta sprowadzal swietnych graczy duzo wczesniej za naprawde rozsadne sumy

nawet gdyby , to Laporta w zyciu nie zaplacil by za niego tyle

0

@VeB10Ronnie słuszna uwaga. Natomiast z jednym trzeba się zgodzić, przychodził jako gwiazda i nadzieję były ogromne

konto usunięte

0

@!34RC3!_0N4 nadzieje byly , tym bardziej ze wczesniej kupowalismy z Liverpoolu i zawodnicy nie zawodzili ( Masche , Suarez )

jak dla mnie , transfer Coutinho to absolutnie najgorszy transfer w historii futbolu

Barto go kupil bo to stwarzalo pozory , tego ze klub jakis plan dzialania ma.Tylko dlatego go kupil - identycznie bylo z Grizmannem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?