La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

PSG oczywiście musiało mi spieprzyć predykcję, bo było na 3:0 i bym trafił gdyby Mbappe nie był taką parówą.
Mam ogromną nadzieję, że znowu odpadną w 1/8 kolejną wpadką wybujałego ego Mbappe i nałożenia presji jakiej nie będzie mógł znieść, żeby cała krytyka zlała mu się na głowę.
Może i jest piekielnie uzdolniony, ale na poziomie "ludzkim" to nie cierpie tego typa, PSG i tak mu rozbujało ego do niezdrowego poziomu a jeszcze to okienko transferowe gdzie same władze Francji go łechtały żeby został w kraju, sportowo życzę mu jak najboleśniejszych upadków, bo zgrywa szefa a ostatni raz gdy jego talent przydał się do czegoś więcej niż klepania ogórków we Francji to MŚ 2018.
Może to go otrzeźwi chociaż wątpię, skoro po Euro krytykował go nawet Zidane a on nawet tego do siebie nie przyjął i pogłębia swój zjad w odmęty samouwielbienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?