La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

konto usunięte

15

Może trochę zbiedniejecie, może kogoś nie będzie stać na opłaty, leki czy tam jedzenie, ale to nie ważne, bo ważne że bomby na nas nie spadają czyli odklejenia funkcjonariusza Jankowskiego ciąg dalszy
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @lucas/catalan @Kondziubarca @PanAgenda2030

3

@Barca1992 Pieprzy jak mały Kazio po dużym piwie.

3

@Barca1992 już bym wolał żeby mi na łeb spadła bomba, niż żyć w skrajnym ubóstwie czy biedzie... albo w jakimś totalitarnym systemie

4

@ranger3120 nie no. Bez przesady

0

@ranger3120 bomba na banie, kończymy balet

1

@Barca1992 a czemu nie możemy się wzbogacić i bomby nie będą spadać? Czemu takiego założenia nikt nie robi tylko chcą, abyśmy byli biedni?

konto usunięte

1

@Barca1992 za to że 'bomby' nie spadają cała europa będzie głodować i siedzieć bez ogrzewania i światła zimą xDDD
a ukry się bedą bawić za nasz hajs

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?