La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

2

Wiecie, że reprezentacja Polski nie przejdzie Brazylii w półfinale? Wiecie, prawda?

;)

konto usunięte

0

@jacobFCB tak samo jak mieliśmy z nimi przegrać w finałach MŚ?

konto usunięte

3

@AdiKingu96 Ojj Adi Adi.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AdiKingu96 Freixa tak napisał odnośnie przyjścia Lewego, Kounde i Raphinhi.

0

@jacobFCB
tylko w meczu z Brazylia może być różnie, nie wiem z czego się tu naśmiewać

jak nas pokonają to jednak będzie ci trochę głupio

0

@lucca87 Oczywiście, że tak. Ale chłopaki wczoraj pokazali mental, czyli coś czego zawsze mi brakowało w reprezentacjach wszelakich PL. Więc jestem dobrej myśli.

0

@jacobFCB
czy ja wiem czy mental?

mamy mocny zespół i tyle, gramy u siebie to też przewaga, ale o tym kto przeszedł dalej zadecydował jedna akcja przy 12:11 i dotknięcie przy skutecznym bloku siatki przez Amerykanina, na szczęście to zrobił ale gdyby nie nie wiem czy mając 12:12 jak Amerykanie nas by dogonili skutecznie czy byśmy awansowali

w pozostałych reprezentacjach PL mamy średnie lub słabe zespoły czy to ręczna czy piłka nożna czy koszykówka więc tam nawet mental by nie pomógł

cieszmy się taką siatkówką, ale ja Brazylii się obawiam bo to zawsze mocny zespół


konto usunięte

0

@jacobFCB no tak,bo pilkarze reczni Wenty nie mieli mentala wcale .Wez odpusc


0

@VeB10Ronnie Piszę o czymś co jest teraz a nie kilkanaście lat temu XD

konto usunięte

0

@jacobFCB napisales

"czyli coś czego zawsze mi brakowało w reprezentacjach wszelakich PL"

czyli "zawsze" ci tego brakowalo :D spoko ,jak dla mnie pilkarze reczni maja mega mentala ale po sukcesach reprezentacji przyszla zmiana pokoleniowa i potrzeba czasu ,tu bardziej brakuje umiejetosci

jesli chodzi o kluby to VIVE jest absolutnym topem- to co zrobili w 2016 w FF to absolutny mega mental !!! Kadra Wenty miala to samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?