- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
0
SIATKÓWKA
Wielki wyczyn siatkarzy i trzeba się cieszyć:) a Włosi jednak nie tacy słabi jak ich tu wielu przed meczem malowało skład mają wyjątkowo młody więc przed nimi kolejne sukcesy pewnie
Gianelli (26 lat), Galassi (25), Lavia (22), Romano (25), Michieletto (21), Balaso (27)
ale już dziś
Włochy to Mistrz Europy i Mistrz Świata:) coś niesamowitego i trzeba jednak docenić ich klasę a nie szukać wymówek.
Brawo dla zwycięzców i brawo dla Naszych:) za kilka lat pewnei będziemy bardzo doceniać to srebro
3
@lucca87 Włochom się pokolenie skończyło i zaryzykowali biorąc na mistrzostwa Europy odmłodzony i całkiem nowy skład mistrzów juniorów, teraz odpalili zaytseva i to przyniosło skutek aż taki że chyba sami się nie spodziewali. De giorgiego miałem za średniego trenera po tym co zrobił z Polakami a tu dotarł do swoich zawodników i mają fajny team bez pseudo gwiazd
0
@Xxxbarca4ever
w pełni się zgadzam, do tego Fei i Juantorena też odpaleni
zaryzykowali i się opłaciło
bez jednej gwiazdy ale to bardzo mocni zawodnicy bo Lavia, Michieletto czy Romano są na prawdę jednymi z najlepszych a Gianelli i Balaso to klasa,
bardzo dużo osób między innymi i tu na forum ich nie doceniało ale nie zostaje się Mistrzem Europy a później Mistrzem Świata przypadkiem:)
nawet na tych mistrzostwach w końcu pokonali Francuzów i nas, to o czymś świadczy
czy ten trener też zdobył z nimi Mistrzostwo Europy? bo chyba to ten sam
0
@lucca87 tak w połowie sezonu przejął ich tylko na ME i od rwzu wziął całkiem nowy skald. Sam ich nie doceniłem bo grali po prostu średnio i taka była prawda dopiero Polfinal i finał oraz pół meczu z Francja weszli na inny poziom. Co go finału to myślę że nasi siedli kondycyjnie i to było widać zdecydowanie. Dla mnie chore zasady FIVB gdzie między faza grupowa a pucharowa masz 4 dni przerwy a najważniejsze mecze dzień po dniu przecież to jest chore ale zawsze tak było że FIVB sama się ośmieszała swoimi systemami
0
@Xxxbarca4ever
nie oglądałem ich wszystkich meczów ale mimo wszystko wygrali wszystkie mecze i dosyć pewnie, jedynie z Francją były męki
FIBA zdecydowanie tak się ośmiesza, ale nie szukałbym w tym naszej porażki, po prostu Włosi byli lepsi i tyle
0
@lucca87 oczywiście że nie bo warunki były równe dla obu zespołów ja po prostu twierdzę że system jest chory i powinien być dzień przerwy przed najważniejszym meczem.
0
@Xxxbarca4ever
też tak uważam że półfinały powinny być w piąetk a finał i mecz o 3 miejsce w niedziele
choc teoretycznie Włosi mieli mniej odpoczynku, ale wiadomo po krótszym meczu
a Słowenia coś tam ostatnio gra - wicemistrz Europy, 4 miejsce na MŚ, NIEŹLE jak na nich