La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

5

Wiem które miasto omijać ;)


@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

1

@Kgorecki2500 Niech Konfederacja w końcu zainwestuje w jakiegoś grafika i specjalistę od marketingu, bo ich grafiki na social media są tragiczne od wielu lat. Chaos, bardzo zły dobór fontów, za dużo informacji na grafice co prawdopodobnie ogranicza zasięgi. To trochę wygląda jak krzykliwe grafiki wątpliwych portali od teorii spiskowych. Ale może tak ma być patrząc na to co przedstawia sobą Konfederacja i jakich ma zwolenników.

2

@macio_944 A nie wiem :P Jak dla mnie to akurat schludnie to wygląda i przyciąga uwagę :P

4

@Kgorecki2500 Nie ma tam w ogóle przestrzeni... mnie się bardzo nie podobają i z mojej perspektywie są totalnie nieprofesjonalne :)

2

@macio_944 Mi sie ta grafika kojarzu z naglowkami Faktu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?