- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
11
Oczywiście Niemcy i Francuzi, liderzy UE wspierają kacapów :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox francuzi mają tam biznrs a niemcy są uzależnieni energetycznie a europa mocno jest od niemieckiej gospodarki zależna w tym polska która z nimi ma największy obroty z wszystkuch państw.Są 3 filary że Rosja przegrywa
1 walczący ukraincy
2 .ameryjanie i reszta która szkoli daje briń i kasę na życie.
3 sankcje nie tylko z różnych państw ale i ue.To jest ustotne bo trzeba bylo w handel ruskuch wciągać i próbować id buznesu ich uzależnuać aby nie opłacalo sie finansiwo ich napadać.Kolejny zysk jest taku gdyby ue nie handolowała z nimi to oni dawno sorzedawalu by komu innemu.Tak stracą armie a w ciągu 2- 3 lat ue poradzi sobie bez nich a sankcje już się na nich odbijają.Niemcy mocno ograniczyli surowce od nich.zostawiają 2 elektrownie atomowe pidpisują gaz z norwegii.Takze wynajelu statki id norwegii z gazoportami lng też podpysali porozumienie wymianie energii z brytyjczykami którzy mają największą farmę wiatrową na świecie i kładą jabel wzdłyż wybrzerza wzdłyż Francji portugali do maroka gdzie mają tam fotovoltaike.Podwoili tez oze.Nie to co pizowcy którzy w zasadzie we wszystkuch obszarach energetyki doznali klęski od oze po zwykłe surowce.
Wracając do niemiec dobrze że ue handlowała z nimi bo sankcje w czasie mocno na lata wpłyną na ruskich stracą ogromną cześć wojsja a ue uzakeżni suę id opec i Rosji i wojskowo się wzmocni.Sumarycznie wyjdziemy na pmus.A blokowanie technologii ruskich ppwięksxy dystans z resztą.