La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 676 Culés

6

Barcelona lepsza w 0-50, 65-90 minucie. Prowadzili grę, stwarzali sytuacje. Bayern zabójczy i wyrachowany kwadrans pomiędzy 50-65 minutą.
Nie mamy się czego wstydzić. Oby tylko takie były problemy, jak skuteczność ;)
Stwarzamy sytuacje, nie boimy się grać, nie przestraszyliśmy się.

Zaraz Inter, Real, to pokażemy na co nas stać :)
Alonso bardzo na plus. Naprawdę nie spodziewałem się tak dobrego meczu w jego wykonaniu. Nie wiem kto zawinił przy bramce. Gdzieś mi tam śmignął Raphinha przy pierwszym golu. Przy drugim też się nie zorientowałem.
Niemniej - słabych graczy nie było po naszej stronie i to największy plus.

1

@michal26 dokładnie tak, Bayern wygrał doświadczeniem i stadionem, a Barcelona przegrała skutecznością. Lepiej we wrześniu, niż w kwietniu. Natomiast przy pierwszej bramce moim zdaniem największa odpowiedzialność spada niestety na Alonso i Ter Stegena. Pierwszy zgubił Hernandeza którego krył, a Ter Stegen się trochę minął i to nie była dobra interwencja.

1

@michal26 Chyba Alonso miał kryć Hernandeza o ile dobrze zapamiętałem.

0

@Johnnie_Walker a możliwe. Niemniej Niemiec też wychodzić nie powinien :/

No nic. Przegraliśmy, ale schodzimy z tarczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?