La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

8

Ja tam jestem dumna z chłopaków. Ostatnie nasze mecze z Bayernem to była kupa w majtkach, zanim wyszliśmy na boisko. Wczoraj zabrakło szczęścia, przez większość czasu byliśmy lepsi od Bayernu, graliśmy (szczególnie pierwszą połowę) bez żadnego strachu, na luzie. Prawda jest taka, że rok temu każdy by odetchnął z ulgą, że tylko 2:0 a nie upokorzenie. Gdyby było więcej szczęścia... Wierzę w zwycięstwo na CN.

0

@clyde przy 1-0 już kupa była w majtach, bałem się ze to się skończy źle.

1

@KlonaZepan była przez moment, potem wzięliśmy się w garść.

1

@clyde NIe no ten mecz to był do wygrania i to wysokim wynikiem, już nie chodzi o sytuacje które tworzylismy ale Pedri z Gavim zdominowali srodek pola i gralismy duzo lepiej niz Baja
@KlonaZepan
Bayern miał kupe w gaciach przez 45 minut tyle, że miał lepszego pampersa jak widać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?